Zobacz więcej

Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Profil nr 8052 wyświetlono 1706 razy

Klinika Zdrowego Ciała

Marii Konopnickiej 2
45-004 Opole

tel. 502 361 933
tel. (77) 441 09 09

e-mail: biuro@klinikaciala.pl
www: http://www.klinikaciala.pl

Opis

Klinika Zdrowego Ciała w Opolu to klinika kosmetologiczna i profesjonalny salon kosmetyczny w jednym. To miejsce, w którym wiedza medyczna i kosmetologiczna spotyka się z doświadczeniem potwierdzonym licznymi certyfikatami i wysoką jakością usług świadczonych przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Misją tego gabinetu medycyny estetycznej w Opolu jest pomoc w znalezieniu właściwych rozwiązań dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić wygląd swojego ciała i zmienić swoje życie. Wykonywane w Klinice zabiegi przywracają zdrowy i młodzieńczy wygląd – w bogatej ofercie można znaleźć zabiegi na twarz i ciało, które są wykonywane przez doskonale wykształconych kosmetologów.

Dlaczego warto zajrzeć akurat do tego salonu kosmetycznego w Opolu? Klinika Zdrowego Ciała oferuje kompleksowy program zabiegów. Klinika ma do dyspozycji specjalistyczną aparaturę, zabiegi iniekcyjne, najwyższej jakości kosmeceutyki oraz wiedzę profesjonalnych kosmetologów, którzy pomagają dobrać sposób pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry i problemów. Zabiegi wykonywane w Klinice Zdrowego Ciała pozwolą na pozbycie się problemu z owłosieniem dzięki zabiegowi iniekcji medycznego gazu CO2 – to innowacyjne rozwiązanie na światowym rynku usług kosmetycznych. Kosmetolodzy pracujący w Klinice wiedzą, że pielęgnacja ciała wymaga tylko wysokiej klasy preparatów. Dlatego właśnie w swojej pracy nie wykorzystują zwykłych kosmetyków. Stawiają na jakość kosmeceutyków Renlive i Rejuve, czyli produktów łączących zalety kosmetyków i leków.

Jakie zabiegi kosmetyczne oferujemy?

- Zabiegi na twarz: lifting laserowy, terapia zmarszczek, terapia trądziku, terapia rumienia, zamykanie naczyń krwionośnych.
- Zabiegi na ciało: zamrażanie komórek tłuszczowych, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, niechirurgiczna liposukcja,
- odchudzanie i ujędrnianie skóry.
- Indywidualne usługi dietetyczne.

Poleć tę stronę znajomym:


Nasi partnerzy