Zobacz więcej

Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Co warto wiedzieć o przedłużaniu włosów?

Tagi: przedłużanie włosów, double hair, infralight,

Długość włosów można zmienić w moment. W profesjonalnym salonie fryzjerskim trwa to chwilę, a efekt może naprawdę zachwycić. O czym warto jednak pamiętać, decydując się na taki zabieg?

Przede wszystkim kluczowe jest dobranie odpowiednich pasemek, które będą mieć taką samą strukturę oraz identyczny kolor co włosy naturalne. Kolejnym ważnym krokiem jest wybranie rodzaju włosów – producenci oferują np. włosy dziewicze, słowiańskie, europejskie lub najtańsze syntetyczne. Każdy z nich różni się budową oraz jakością.

Doczepianie włosów jest obecnie bardzo popularnym zabiegiem, który możemy zrobić na bardzo wiele sposobów. Dobór odpowiedniej metody jest bardzo ważnym elementem. To, jaki sposób zostanie wybrany, wpłynie nie tylko na wygląd, ale również trwałość fryzury oraz jakość jej noszenia. Jakich metod używa się najczęściej?

Metoda kreatynowa to łączenie pasm z pomocą wkładów kreatynowych. Zgrzew tworzony jest na ciepło, nie wpływa źle na kondycję włosa i pozwala na noszenie pasemek do czterech miesięcy. Metoda na mikroringi to jedna z najbardziej popularnych metod, która odbywa się przy użyciu pierścieni z silikonem. Taka metoda na przedłużanie włosów pozwala na szybki efekt oraz późniejsze poprawienie, dociągnięcie pasemka przy odrastaniu naturalnych włosów. Podciąganie włosów jest konieczne co miesiąc lub dwa.

W ostatnim czasie w salonach fryzjerskich pojawiła się również laserowa metoda przedłużania włosów, która pozwala na tworzenie szybkich i bezpiecznych łączeń, które są praktycznie niewidoczne dla oka. Tutaj doczepiane włosy trzymają się aż do czterech miesięcy.

Metod przedłużania mamy bardzo wiele - są pośród nich również takie, które pozwolą na przedłużenie włosów na przykład na jeden wieczór, jak Metoda Clip On. Sztuczne włosy są wówczas przytwierdzone są do grzebyka, który bardzo łatwo wpina się we włosy i możemy je odpiąć nawet samodzielnie. Dzięki temu fryzura może być każdego dnia zupełnie inna.Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »


Nasi partnerzy