Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Krótkie rzęsy? To nie problem. Sprawdź, jak pomóc włoskom rosnąć.

Tagi: rzęsy, odżywka,

Od zawsze miałam krótkie rzęsy. To cecha genetyczna, nic już na to nie poradzę. Często przedłużałam rzęsy i zniszczyłam swoje własne. Wyrwałam rzęsy przez odklejanie sztucznych, moje już nie odrosną. Zażywam sporo leków, nie mam szans na długie i gęste rzęsy.

Te i inne mity powtarzane wielokrotnie zaszkodziły już niejednej kobiecie. Panie przestały już po prostu szukać sposobu na to, jak zadbać o włoski i przyspieszyć ich wzrost. Tymczasem jest to bardzo proste i łatwe, wystarczy sięgnąć po odpowiedni produkt, aby je na nowo wzmocnić i odbudować.

Rzęsy swoją siłę czepią z cebulek – to w ich wnętrzu skrywa się cała moc i piękno małej rzęsy. Cebulka to jakby „sens istnienia rzęsy” - jej korzeń, bez którego włosek umiera, słabnie i wypada. Dlatego najistotniejszą rzeczą podczas odżywiania rzęs jest wzmocnienie właśnie tej części, której nie widać, a która jest podporą całej rzęsy.

Jeszcze do niedawna kuracja wzmacniająca cebulki rzęs byłą niemożliwa. Dziś rynek podbija kosmetyk stworzony w wyłącznie dla rzęs i w trosce o ich zdrowie. Odżywka do rzęs – bo o niej mowa – jest remedium na wszystkie, nawet najbardziej złożone problemy małych włosków.

Odżywka do rzęs to ciekły produkt wyposażony w maleńki pędzelek – do złudzenia przypomina ona eye-liner, tyle że jest bezbarwna. Nakłada się ją tuż za linią rzęs i daje czas, by wsiąkła w skórę i wniknęła do wnętrza cebulek. Odżywka do rzęs działa u źródła, czyli odżywia, wzmacnia i pielęgnuje cebulkę, dzięki czemu wydłuża się również faza wzrostu rzęs. To zaś sprawia, że małe włoski mają więcej czasu na to, by urosnąć i wzmocnić się. Odżywka do rzęs jest w stanie pobudzić do pracy również uśpione cebulki – dzięki temu rzęsy zagęszczają się i jest ich znacznie więcej wzdłuż całej linii oka. Odżywka do rzęs zyskała już rzesze zwolenniczek, ponieważ jej działanie jest spektakularne: nawet te kobiety, które od zawsze miały krótkie lub cienkie włoski mogą pochwalić się zachwycającym wachlarzem pięknych, zdrowych i długich do nieba rzęs. Jej aplikacja nie jest skomplikowana, a dobra odżywka do rzęs sprawi, że po niespełna miesiącu włoski będą tryskały zdrowiem. Nie bez przyczyny odżywka do rzęs jest określana jako "rzęsy w butelce".Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy