Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Lakier hybrydowy – lepszy sposób na kolorowe paznokcie?

Tagi: lakiery, hybrydowe, paznokcie,

Idąc dziś do salonu kosmetycznego żeby „zrobić sobie paznokcie” mamy do wyboru kilka różnych wersji tej usługi. Tipsy, francuskie... długo by wymieniać zabiegi jakim można je poddać podczas takiej wizyty, a cześć z nich to nie tylko poprawa kondycji paznokci, ale także (przy okazji) skóry dłoni. Od dłuższego czasu dużą popularnością cieszy się w szczególności jeden z rodzajów lakierów, a mianowicie tzw. wersja hybrydowa. Znalazł on również swoje miejsce w ofercie sklepów z kosmetykami, czy też w internetowej dystrybucji.

Salon kosmetyczny, który oferuje malowanie paznokci przy jego wykorzystaniu – oczywiście mamy tu do czynienia z równie bogatą paletą kolorystyczną, co w przypadku zwykłych produktów tego typu – może dziś liczyć na większe zainteresowanie swoich klientek. Dlaczego tak jest? Czy lakiery hybrydowe to lepszy sposób na kolorowe paznokcie? Czy każda kobieta może ich używać?

Lakiery hybrydowe - specyfikacja

Tym co odróżnia lakiery hybrydowe od innych rodzajów tych produktów, jest nie wygląd płytki paznokcia, ale sam skład i korzyści, które oferują kobiecie, która zdecyduje się je nałożyć. Modele hybrydowe to połączenie lakieru i żelu, co sprawia, że nakłada się je bardzo łatwo (podkład, dwie warstwy i nabłyszczacz). Lakiery te występują również w wersji 3in1, co znacznie skraca czas osiągnięcia odpowiedniego efektu (są jednak mniej wydajne od klasycznych wyrobów z tej kategorii). Zasadniczą różnicę stanowi tu ich proces schnięcia i utwardzania się, gdyż nie wystarczy odczekać. Do tego celu służy natomiast odpowiednia lampa LED lub UV, w którą wkłada się dłonie na kilka minut, a czasem nawet kilkadziesiąt sekund. Gdy skończymy naświetlanie wszystko jest już gotowe i można opuścić salon kosmetyczny.

Zmiana na lepsze?

Jest wiele marek, które zajęły się produkcją swoich wersji lakierów hybrydowych, dlatego klientki mogą wybierać tu spośród nawet kilkuset różnych odcieni. Jest to o tyle ważne, że kobieta z czasem przywiązuje się do swoich ulubionych barw paznokci i niechętnie zmienia takie przyzwyczajenia. Lakiery hybrydowe oferują jej natomiast paletę odcieni, która doskonale rekompensuje przetestowanie tej nowej technologii. Komercjalizacja i rozwój tego asortymentu już dawno wyszedł również ze strefy specjalizacji, a więc każda kobieta może nakładać i utwardzać taki żelo-lakier we własnym domu i to w atrakcyjnej cenie – odpowiednie zestawy lub produkty do tego celu można kupić łatwo przez internet, np. w sklepie Cosmetics Zone.

Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe?

Niezależnie od tego, czy dana kobieta uda się do salonu kosmetycznego, czy zdecyduje się skorzystać z technologi lakierów hybrydowych w zaciszu własnego domu, może ona liczyć na kilka całkiem obiecujących profitów. Użytkowanie produktów tego rodzaju to nie tylko sposób na kolorowe paznokcie, ale również między innymi:

  • średnio 21 dniowy okres wytrzymałości lakieru na paznokciach (podwyższona odporność na uszkodzenia, łuszczenie, ścieranie i zarysowanie),
  • produkt o pojemności 15 ml jest w stanie zapewnić aż 30 pełnych zabiegów koloryzowania paznokci,
  • poprawa kondycji dłoni i paznokci (dzięki większym odstępom pomiędzy malowaniem, ich regeneracja jest wreszcie na właściwym poziomie),
  • w przypadku dobrych marek lakierów hybrydowych można liczyć na paletę kolorystyczną zawierającą o wiele żywsze i bardziej nasycone kolory dla kobiecych paznokci,
  • lakier hybrydowy jest bardzo prosty w usunięciu,
  • z uwagi na upowszechnienie się tego typu lakierów koszt ich nałożenia w salonie jest dziś całkiem atrakcyjny,
  • jest to metoda uniwersalna i nie posiada żadnych ograniczeń co do stosowania,
  • estetyczna i piękna alternatywa dla paznokci żelowych oraz tipsów.


Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »


Najnowsze na forum


Nasi partnerzy