Zobacz więcej

Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Współpraca

Coraz częściej oprócz standardowych form reklamy, firmy, a także samodzielni przedsiębiorcy czy nawet już studenci sięgają do praktyk PR (Public Relations). Poprzez stałą współpracę z mediami branżowymi (magazyny, fora internetowe, portale), kreują się na ekspertów - za czym w niesamowitym tempie rośnie ich wiarygodność w branży oraz popularność firmy/osoby.

Przecież każdy z nas chce trafić do najlepszego specjalisty lub mieć takiego w swoim zespole czy zatrudniać w swojej firmie!

Prezentując publicznie swą wiedzę docieramy do olbrzymiej grupy potencjalnych klientów. Mojakosmetyczka.pl nawiąże współpracę ze specjalistami z branży Beauty (stylistami, wizażystami, kosmetyczkami, fryzjerami, masażystami, dietetykami itp.), którzy chcieliby zaistnieć na łamach naszego serwisu i czują się na siłach aby stworzyć atrakcyjny materiał dla nowoczesnych kobiet.

Warunki

Warunkiem współpracy oraz dopuszczenia materiału do publikacji na łamach Mojakosmetyczka.pl jest samodzielne stworzenie materiału "na wyłączność" w oparciu o swoją wiedzę oraz dostępne źródła informacji czy też wsparcie eksperta (jeśli nie jest on bezpośrednim autorem). Nie tolerujemy plagiatów, czy informacji prasowych ogólnodostępnych na wielu serwisach. Każdy materiał wymagać będzie poniższych deklaracji:

  1. Przekazywany materiał jest moim/naszym osobistym dziełem, nie był wcześniej publikowany w innych mediach i nie łamie praw autorskich osób trzecich (nie jest plagiatem).
  2. W ramach wymiany usług (publikacja w zamian za formę promocji) przekazujemy prawa majątkowe do publikacji obejmujące wszystkie pola eksploatacji, a w szczególności: publikację w sieci Internet, utrwalanie, zwielokrotnianie, drukowanie, wprowadzenie do obrotu, edytowanie, publiczne odtwarzanie, wyświetlanie.
  3. Wyrażam zgodę na publikację moich/naszych danych osobowych/firmowych tj.: logo firmy lub fotografii autora i pozostałych (adres, www, e-mail) - na potrzeby promocji Państwa firmy/osoby w Mojakosmetyczka.pl. 

Przesyłając materiał do publikacji w portalu proszę przesłać w tym samym e-mailu powyższe deklaracje. Inaczej z przyczyn prawnych, od nas niezależnych, nie będziemy mogli opublikować takiego materiału.
Jeśli publikacja będzie miała charakter zbiorowy, wymagamy powyższych deklaracji wszystkich autorów. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania publikacji jeśli będą uzasadnione obawy co do złamania prawa autorskiego lub nie będzie ona spełniać wymagań redakcji. Przesłany materiał powinien prezentować zagadnienia ogólne a nie reklamować bezpośrednio usługi czy produkty autora.

Powyższe zasady współpracy tyczą się artykułów eksperckich, poradnikowych. Nie publikujemy bezpłatnie materiałów reklamowych promujących produkty, czy bezpośrednio konkretne firmy. Na tego typu artykuły posiadamy atrakcyjne cenowo pakiety z wysokimi rabatami, które również w zależności od ustaleń rozliczamy częściowo w barterze.

Propozycję lub chęć nawiązania współpracy należy zgłaszać poprzez e-mail. Wiadomość powinna zawierać kilka informacji o dotychczasowej Państwa działalności, doświadczeniu oraz proponowanej tematyce materiału, artykułu lub grupy artykułów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt

Powrót do działu MarketingKonkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

Masaże, masażysta - Poznań

Masaż leczniczy, rehabilitacyjny, antycellulitowy i relaksacyjny w Poznaniu.

zobacz wszystkie ogłoszenia »


Nasi partnerzy