Newsletter

Jeśli jako pierwsza(y) chcesz dowiadywać się o kobiecych nowinkach - koniecznie zapisz się do naszego newslettera!

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Tagi: sprzęt, wyposażenie, gabinetu, salonu, kosmetycznego,

Jeśli dostałaś dofinansowanie na otwarcie gabinetu kosmetycznego ? skorzystaj z oferty firmy ACTIV jak Pani Małgorzata

wyposażenie gabinetu, salonu kosmetycznego

Bohaterką naszego artykułu jest Pani Małgorzata, która rok temu postanowiła otworzyć gabinet kosmetyczny. Przez wiele lat pracowała w innych gabinetach, gdzie sukcesywnie zdobywała doświadczenie. Pani Gosia usłyszała o możliwości dofinansowania swojego przedsięwzięcia przez Urząd Pracy. Złożyła tam wszystkie potrzebne dokumenty, kolejnym krokiem było przygotowanie Business Planu. Pani Gosia w tym celu postanowiła sprawdzić oferty różnych firm kosmetycznych zaopatrujących gabinety kosmetyczne i salony SPA. Rozesłała drogą mailową prośby o przygotowanie dla niej pełnej oferty cenowej. Jeden z takich maili trafił do firmy ACTIV. W ciągu kilku dni konsultant przygotował specjalną ofertę cenową i drogą mailową odesłał do Pani Małgorzaty. I ta właśnie oferta okazała się najlepsza i najkorzystniejsza. Następnego dnia nowa klientka ACTIV zadzwoniła do firmy i umówiła się na spotkanie w firmie w celu obejrzenia wszystkich produktów, wśród nich fotela kosmetycznego FABIO oraz MILANO, kombajnu kosmetycznego 17w1, frezarki, parafiniarki, myjki ultradźwiękowej, lampy lupy, taboretu kosmetycznego, biurka, stolików, kosmetyków, i innych produktów, w tym tych najdrobniejszych typu cążki, pilniki, pęsety.

Pani Gosia była zdecydowana na zakup tych wszystkich artykułów, czekała tylko na decyzję Urzędu Pracy, po kliku tygodniach okazało się, że Urząd nie może przeznaczyć na jej działalność kwoty, którą przedstawiła w business planie. Jest ona mniejsza o kilkaset złotych. Pani Małgorzata zgłosiła się do firmy ACTIV z tym problemem i poinformowała, że będzie musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Dodatkowo okazało się, że niektóre ceny sprzętu uległy zmianie od kiedy pani Gosia złożyła business plan do momentu jego zaakceptowania. Klientka przekonała się, że firma jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o tego typu transakcje i znalazła sposób aby jej pomóc.

Cała transakcja ostatecznie doszła do skutku. Pani Małgorzata zakupiła wszystko co sobie zaplanowała, od pół roku jej gabinet przyjmuje wiele klientek dziennie i daje konkretne zyski, na tyle duże, że Pani Małgorzata może pozwolić sobie na wakacje. Dodatkowo planuje dokupić kilka urządzeń aby rozszerzyć asortyment gabinetu i powiększyć go o jedno stanowisko zabiegowe.

sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Firma ACTIV oferuje Państwu szeroki zakres asortymentu, ciekawe oferty cenowe, szybką, miłą i fachową obsługę, porady kosmetyczne i doradztwo w wyborze sprzętu. Dodatkowo firma przeprowadza profesjonalne szkolenia kosmetyczne dla osób wykwalifikowanych , lub dopiero uczących się zwodu.

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Opinie

Wyposażenie gabinetu

Gość: Steler | 2016-09-29 08:57:54

Ważne, żeby mieć frezarkę, zestaw do depilacji... Ja jak zaczynałam, to kupiłam kombajn, lampę do hybryd, urządzenie do mezoterapii. Później ruszyłam dalej i zdecydowałam się na kombajn kosmetyczny. Na początek można zacząć od podstawowych sprzętów, najlepiej przenośnych, bo można z nimi bez problemu jeździć do klientek. W hurtowni internetowej Cosnet jest tego mnóstwo, ceny różne. Mi sprzęt stamtąd długo służy bez zarzutu.

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Gość: Makulin | 2016-08-09 10:38:29

Ja się długo nosiłam z planami otworzenia salonu.. Trochę mnie przerażała wizja szukania idealnego sprzętu, bo wiadomo, jak z tym bywa - trochę kosztuje, więc dobrze jest zamówić coś naprawdę porządnego. I tak się złożyło, że koleżanka poleciła się przyjrzeć ofercie hurtowni Cosnet, bo tam mają sporo sprzętu i ceny do przełknięcia :) Napisałam do nich, poprosiłam o radę i obecnie kompletuje sprzęt. Jestem strasznie podekscytowana.

depilar

Gość: agatka98 | 2016-06-27 09:35:48

Akurat sobie sprawdzam teraz ceny za wynajem lasera do depilacji, takiego jak Light Sheer i dość atrakcyjne stawki mają na stronie depilar.pl. Ktoś u nich zamawiał? Z tego co piszą to za dowóz w Małopolsce też nie pobierają opłat i kwestie serwisu biorą na siebie. Ciekawa jestem tylko w jakim stanie jest ten laser od nich...

Czytaj więcej opinii (12) »Konkurs

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Skontaktuj się z nami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Sprzedam urządzenie E-Care

To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie! Ultradźwięki, mikroprądy, masaż podciśnieniowy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

zobacz wszystkie ogłoszenia »


Nasi partnerzy