Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Tagi: sprzęt, wyposażenie, gabinetu, salonu, kosmetycznego,

Jeśli dostałaś dofinansowanie na otwarcie gabinetu kosmetycznego ? skorzystaj z oferty firmy ACTIV jak Pani Małgorzata

wyposażenie gabinetu, salonu kosmetycznego

Bohaterką naszego artykułu jest Pani Małgorzata, która rok temu postanowiła otworzyć gabinet kosmetyczny. Przez wiele lat pracowała w innych gabinetach, gdzie sukcesywnie zdobywała doświadczenie. Pani Gosia usłyszała o możliwości dofinansowania swojego przedsięwzięcia przez Urząd Pracy. Złożyła tam wszystkie potrzebne dokumenty, kolejnym krokiem było przygotowanie Business Planu. Pani Gosia w tym celu postanowiła sprawdzić oferty różnych firm kosmetycznych zaopatrujących gabinety kosmetyczne i salony SPA. Rozesłała drogą mailową prośby o przygotowanie dla niej pełnej oferty cenowej. Jeden z takich maili trafił do firmy ACTIV. W ciągu kilku dni konsultant przygotował specjalną ofertę cenową i drogą mailową odesłał do Pani Małgorzaty. I ta właśnie oferta okazała się najlepsza i najkorzystniejsza. Następnego dnia nowa klientka ACTIV zadzwoniła do firmy i umówiła się na spotkanie w firmie w celu obejrzenia wszystkich produktów, wśród nich fotela kosmetycznego FABIO oraz MILANO, kombajnu kosmetycznego 17w1, frezarki, parafiniarki, myjki ultradźwiękowej, lampy lupy, taboretu kosmetycznego, biurka, stolików, kosmetyków, i innych produktów, w tym tych najdrobniejszych typu cążki, pilniki, pęsety.

Pani Gosia była zdecydowana na zakup tych wszystkich artykułów, czekała tylko na decyzję Urzędu Pracy, po kliku tygodniach okazało się, że Urząd nie może przeznaczyć na jej działalność kwoty, którą przedstawiła w business planie. Jest ona mniejsza o kilkaset złotych. Pani Małgorzata zgłosiła się do firmy ACTIV z tym problemem i poinformowała, że będzie musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Dodatkowo okazało się, że niektóre ceny sprzętu uległy zmianie od kiedy pani Gosia złożyła business plan do momentu jego zaakceptowania. Klientka przekonała się, że firma jest bardzo elastyczna, jeśli chodzi o tego typu transakcje i znalazła sposób aby jej pomóc.

Cała transakcja ostatecznie doszła do skutku. Pani Małgorzata zakupiła wszystko co sobie zaplanowała, od pół roku jej gabinet przyjmuje wiele klientek dziennie i daje konkretne zyski, na tyle duże, że Pani Małgorzata może pozwolić sobie na wakacje. Dodatkowo planuje dokupić kilka urządzeń aby rozszerzyć asortyment gabinetu i powiększyć go o jedno stanowisko zabiegowe.

sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Firma ACTIV oferuje Państwu szeroki zakres asortymentu, ciekawe oferty cenowe, szybką, miłą i fachową obsługę, porady kosmetyczne i doradztwo w wyborze sprzętu. Dodatkowo firma przeprowadza profesjonalne szkolenia kosmetyczne dla osób wykwalifikowanych , lub dopiero uczących się zwodu.

Dystrybutor: ACTIV ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

www.activeshop.pl

Opinie

sprzęt do salonu kosmetycznego

Gość: enigma | 2015-10-26 10:45:51

Rzetelna, bardzo profesjonalna obsługa jest w tej hurtowni mimari.pl. Już dwa razy zamawiałem tam kosmetyki do mojego salonu i na pewno pozostanę z nimi na dłużej, bo wszystko jest świetnej jakości i najnowocześniejsze. Wiem, że mają bardzo szeroki asortyment, dosłownie wszystko w temacie fryzjerstwo – kosmetyka – medycyna estetyczna. Od mebli przez urządzenia do zabiegów, aż po akcesoria :).

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

Gość: Michał z PCZK | 2015-07-09 08:24:13

Wybór całego wyposażenia salonu nie jest łatwy. Oferty hurtowni kosmetycznych są bardzo szerokie, a sama kosmetologia mocno się rozwinęła. Jako wieloletni pracownik Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego mogę powiedzieć, że największym błędem, które popełniają takie osoby to zbyt duża inwestycja w kosmetyki (które mają przecież terminy przydatności), czy palety kolorów lakierów, a zbyt mała inwestycja w sprzęt, który jest w tej chwili źródłem zarobku 95% najlepiej funkcjonujących salonów w Polsce. Sprzęt wbrew pozorom wcale nie musi być drogi, a inwestycja szybko się zwraca. W razie wątpliwości zawsze chętnie pomożemy.

sprzet

Gość: kosmetyczka | 2015-01-12 15:34:34

Z tego co wiem IfaPro ma najnowocześniejsze urządzenia do gabinetów kosmetycznych. Sama zastanawiałam się ostatnio czy nie dokupić jeszcze tego do Kriolipolizy - CoolShaping http://www.coolshaping.pl/

Czytaj więcej opinii (9) »Konkurs

Stylistko rzęs! Pokaż swoje umiejętności i wygraj fantastyczne narody.

Weź udział w Konkursie fotograficznym dla stylistek rzęs: New Year's Eyelash Fantasy: edycja 2015/16, organizowanym przez Noble Lashes.

Konkurs

Chcesz zorganizować konkurs na łamach naszego portalu? Zapoznaj się z zasadami.

zobacz więcej konkursów »

Ogłoszenia

Stylizacja paznokci Wrocław

Profesjonalna stylizacja paznokci we Wrocławiu. Piękne paznokcie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy

Sprzedam urządzenie E-Care

To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie! Ultradźwięki, mikroprądy, masaż podciśnieniowy

Tanie wczasy odchudzające

Jedyny w Polsce program autorski. Rewelacyjne ceny.

Makijaż profesjonalny - Wrocław

Makijaż Dzienny, Ślubny, Wieczorowy, Sylwestrowy, Do sesji zdjęciowych - Wrocław

Wizaż i Makijaż - Kraków

Profesjonalny make-up i wizaż. Kreatywny makijaż na każdą porę.

Wizażystka - Warszawa

Profesjonalny makijaż i wizaż. Bogata oferta i niecodzienny make-up.

zobacz wszystkie ogłoszenia »

Forum

Moda, uroda, zdrowie, plotki. Nowoczesne forum dla kobiet. Zobacz najnowsze poruszane tematy.

wejdź na forum »

Najnowsze na forum


Nasi partnerzy